İade Koşulları

Siparişinizi teslim aldığınız tariften itibaren 15 gün içerisinde Sürat kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Değişim ve iade talebinizi bir neden belirterek 0 (312) 227 83 87 no’lu müşteri hizmetlerimize bildirmelisiniz.
 
 
İade talebiniz firmamıza ulaştıktan sonra yetkili birimlerimiz tarafından değerlendirilecek ve işleme alınacaktır. İade ve değişim yapmak istediğiniz ürünün bütün aksesuarları hasarsız ve tam olarak paketleri ile birlikte yalnızca Aras kargo ile gönderilmelidir. Ürün kullanılmamış olmalıdır. İade işlemlerinde havale yoluyla yapılan siparişlerde ödemenin yapılmadığı durumlarda 3 gün içerisinde otomatik olarak iptal edilir.
 
 
Kredi kartıyla yapılan siparişlerde ise siparişinizi iptal etmek için aynı gün içerisinde 0 (312) 227 83 87 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize bilgi vermeniz gerekmektedir. Kredi kartı tutarlarının iadesinde iptal işlemi talep anında hemen yerine getirilir. İşlemin hesabınıza yansıma süresi bankalara göre değişiklik gösterebilir.
Göndermiş olduğunuz iade ve değişim kargolar da ücret alınmamaktadır.Değişim yapmak istediğiniz kargoların geri gönderiminde 5 tl kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir.
 
İade etmek istediğiniz siparişlerde ürünün tutarı iade edilmektedir. Kargo ücreti iade edilmemektedir.Etiketler


Bu içerik 631 defa okunmuştur.