Teslimat&Kargo

Trafikburada.com’dan vermiş olduğunuz sipariş, alışveriş esnasında sizin talebiniz üzerine Sürat kargoyla gönderilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra durumu "alındı" dan "kargoya verildi" ye çevrilir. Siparişinizin kargo sürecini takip etmek için http://www.trafikburada.com/TrafikMalzemeleri/UyeSiparisTakip.aspx sayfasında yer alan "Kargom Nerede" linkini tıklayabilirsiniz. İlgili link sizi kargo şirketinin kargo sorgulama ekranına yönlendirecektir.
 
 
 
Siparişin Kargoya Verilmesi
 
 
Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Mersin, Kayseri ve Bursa illerinde merkezden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, diğer iller içinde verilen siparişler ise 5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde teslim edilir(İlçe ve köyler için teslimat süresi +7 gün uzayabilir.). Saat 14:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde sipariş gönderilmez.
 
 
 
Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa
 
 
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize eposta (siparis@trafikburada.com) göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.
 
 
 
Siparişiniz ulaştığında lütfen aşağıdaki maddelere dikkat ediniz;
 
 
1- Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye’nin seçkin kargo şirketleri ile gönderilir.
 
2- Kargonuzda açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız.
 
 
3- Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen 0 312 227 83 87 numaralı Destek Hattımızdan bize ulaşınız.Etiketler


Bu içerik 562 defa okunmuştur.