Boyama Şablonları | Delinatör, Trafik Konisi, Hız Kesici, Trafik Dubası | Trafikburada.com

Boyama Şablonları

Bulunan kayıt: 12
Bulunan kayıt: 12
Boyama Şablonu Nedir?
Boyama şablonu; açık ve kapalı otopark, fabrika, depo, kamu ve özel tesislerde zemin ve duvar simgelerinin boyanmasını sağlar. Yön okları, engelli park yeri, forklift yolu, yaya yolu, misafir araç park yeri, çavuş tarama ve zebra tarama gibi farklı figürlerin boyanmasını sağlar. Boyama şablonları aynı simgenin tekrar ve hızlı bir şekilde boyanmasını sağlarlar.

Neden Boyama Şablonu Kullanmalıyım?
Boyama şablonları size simgelerin, işaretlemelerin standart yapımında yardımcı olur. Her boyanan figür aynı boyda ve şekilde olur. Boyama şablonlarını tekrar ve tekrar kullanabilirsiniz. Bu şekilde zaman ve emekten tasarruf edersiniz.

Boyama Şablonları Hangi Malzemeden Yapılmalı?
Tek kullanımlık boyama şablonları daha ekonomik ürünlerden yapılmaktadır. Maskeleme bandı, sticker, kağıt, karton gibi malzemeler tercih edilebilir. Çok kullanımlık boyama şablonlarında ise malzemenin hafif, kolay temizlenir ve uzun ömürlü (paslanmaz) olması önemlidir. Hafif malzeme çalışma kolaylığı sağlar, kolay temizlenir olması iş yapım zamanını kısaltır, paslanmaz malzemeden olması ie uzun süre muhafaza edilmesini sağlar. Alüminyum boyama şablonları bu taleplerin hepsine cevap verebilmektedir.

Özel Şablonlar Yaptırabilir Miyim?
Evet,. Projenizde kullanacağınız her tip ve ebatta boyama şablonları üretebiliriz.