Çizgileme Hizmetleri | Delinatör, Trafik Konisi, Hız Kesici, Trafik Dubası | Trafikburada.com

Çizgileme Hizmetleri

Bulunan kayıt: 17
Bulunan kayıt: 17
Otopark Çizgileme; otopark içerisinde yatay ve düşey çizgileme işlerini kapsamaktadır. Otopark boyama başlığı altında; otopark araç park yeri çizgileme, otopark kolon boyama, otopark duvar boyama, otopark yaya geçidi boyama, otopark araç park yeri numaralandırma gibi tek kompenantlı (soğuk yol boyası) veya çift kompenantlı yol boyası ile yapılan otopark boyama işleri yer almaktadır.

Yaya Geçidi Boyama; açık veya kapalı alanlarda yayaların geçmesi için ayrılmış yerlerin tek veya çift kat kompenantlı boya ile boyanmasıdır. Spor Sahası Boyama; basketbol, futbol, tenis gibi spor branşlarına yönelik sahaların standartlara uygun olarak boyanmasıdır. Fabrika Zemin İşaretleme; endüstriyel tesislerin makina alanlarını belirlemek, yaya yollarını işaretlemek, forklift yollarını ayırmak, yükleme/boşaltma alanlarını standardize etmek amacıyla yapılan fabrika çizgi işaretlemeleridir.

İleri Trafik, uzman çizgileme ekibi ile şehiriçi ve şehirlerarası yollar, açık kapalı otoparklar, site içi yollar, fabrika iç ve dış mekanlarının keşif, proje ve uygulama hizmetlerini sunmaktadır. Gelişmiş makine parkı ile talep edilen ortama göre boyama/çizgileme hizmetleri hızlı, zamanında ve doğru şekilde gerçekleştirilmektedir.
Kapalı Otopark Uygulamaları
İş merkezleri, Alışveriş merkezleri, konutlar, kamu kuruluşlarına ait kapalı otoparkların bütün çizgileme/boyama çalışmaları anahtar teslim İleri Trafik tarafından sunulmaktadır. Duvarlar ve kolonların zebra tarama, çavuş tarama uygulamaları, park yerlerin numarataj uygulamaları, yönlendirme okları, zemin yazıları, yaya yolları uzman boya ekibimiz tarafında modern tasarımlara ve standartaara uygun olarak gerçekleştirilir. Talebe göre soğuk yol boyası ve çift kompenantlı boya ile birinci sınıf işçilikle iş teslimi gerçekleştirilir.
Açık Otopark Uygulamaları
Konut siteleri ve apartmanlar, İş Merkezleri, Alışveriş merkezlerine ait açık otoparklardaki park yerlerinin yönlendirme ve çizgileme uygulamaları İleri Trafik`in uzman ekibi tarafından çözüme kavuşturulmaktadır. Düzenli olarak boyanması gereken sahaların periyodik boyama işlemleri program dahilinde gerçekleştirilerek işletmelere zaman kazandırılır ve ekipman/personel maliyetinden tasarruf etmeleri sağlanır. Açık Otopark alanları projelendirilerek maksimum araç yerleşimi sağlanır. Standartlara uygun metraj ile kazalar önlenir, güvenli bir otopark trafiği hayata geçirilir. 
Fabrika Uygulamaları
Fabrika içi makina alanları, forklift yolları, depolama ve yürüyüş yolları, acil toplanma alanları gibi işaretleme uygulamaları İleri Trafik uzman ekibinin keşif ve proje uygulamaları ile birlikte tespit edilerek hayata geçirilir. Fabrika dışı tır malzeme yükleme/boşaltma alanları, zemin yönlendirme yazıları, forklift yolları, misafir ve personel araç park yerleri uygulamaları başarıyla gerçekleştirilir.
Çizgileme uygulamaları, keşif ve proje hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için +90 312 234 30 00 numaralı müşteri bilgi hattımızı arayabilirsiniz.