Satınalma Süreci

Trafikburada.com sitesine üye olarak kredi kartı ve havale yöntemleri ile alışveriş yapabilirsiniz. Üye olarak siparişlerinizi takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek ileriki zamanda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı veya havale yöntemleri ile alışverişinizi tamamladıktan sonra üye olurken bildirdiğiniz eposta adresinize siparişinizin detaylarını içeren bir eposta gönderilecektir. Gelen epostada yer alan sipariş numarasını lütfen not ediniz, siparişinizle ilgili takip işlemlerinizde size yardımcı olacaktır. Bu sipariş numarası size alışverişin son aşamasında verilen sipariş numarası ile aynıdır.

Siparişiniz editörlerimiz tarafından incelenecek ve siparişinizin durumu "yeni sipariş" ten "Hazırlanıyor" a geçirilecektir. Bu aşamaları http://www.trafikburada.com/TrafikMalzemeleri/siparistakip.aspx sayfasından takip edebilirsiniz. Stoklarımızda bulunan ürünler temin süresi beklenmeden hemen kargoya verilir.

Alışverişinizde karşılaştığınız soru veya sorunlar için 0 312 234 30 00  numaralı telefonu veya iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Havale yoluyla yapılan siparişler ödemenin yapılmadığı durumlarda 10 gün içerisinde otomatik olarak iptal edilir.

Kredi kartıyla yapılan siparişlerde ise;

1- Siparişinizi tamamen iptal etmek için aynı gün içerisinde 0 312 234 30 00 numaralı telefondan editörlerimize bilgi vermeniz gerekmektedir. Aynı şekilde İletişim formumuzu da kullanabilirsiniz. Siparişlerimiz genelde aynı gün kargoya verildiği için lütfen iptalleri en kısa zamanda bildiriniz.

2- Siparişinizdeki bir veya birkaç ürünü iptal etmek için yine yukarıdaki bilgileri kullanarak editörlerimize bilgi veriniz.

3- Siparişinizdeki ürünlerin temin edilemediği durumlarda müşteri konuyla bilgilendirilir. Müşteri talep ederse yerine ikame ürünler gönderilir, kısmı iade yapılır veya tümüyle sipariş iptal edilir.

4- Kredi kartı tutarlarının iadesinde iptal işlemi talep anında hemen yerine getirilir. İşlemin hesabınıza yansıma süresi Bankalara göre değişiklik gösterebilmektedir.

 


Bu içerik 8226 defa okunmuştur.