Sıkça Sorulan Sorular


Web sitemizden alışveriş ile ilgili öğrenmek istediklerinizi aşağıda yer alan daha önce cevaplanmış sorularla, eğer cevabını bulamadıysanız formu doldurup bize ileterek öğrenebilirsiniz.

» trafikburada.com`dan alışveriş yapmak neden avantajlıdır?

trafikburada.com üretici garantisi ile çalışmaktadır. Türkiyenin lider trafik ürünleri üreticisinin yetkili online satış noktası olan trafikburada.com, siparişlerinizi hızlı, stoktan teslim bir süreçte teslim eder.

» trafikburada.com üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapabilir miyim?

Evet, sitemiz üzerinden bütün kredi kartları ile alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bonus kartlara peşin fiyatına 4 taksit imkanı sunulmaktadır.

» Hangi illere teslimat yapıyorsunuz?

Trafikburada.com Türkiyenin 81 ilinde her noktaya ürün sevkiyatı gerçekleştirmektedir. Anlaşmalı kargoları ile ekonomik koşullarda ve hızlı bir şekilde üretici garantisi ile ürünlerinize kavuşursunuz.

» Ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi nasıl alabilirim?

trafikburada.com sitemiz üzerinde ürün açıklamalarında ihtiyaç duyduğunuz bütün bilgiler verilmeye çalışılmaktadır. Amacımız ziyaretçilerimizin ürünler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olması, montaj ve ürün kurulumu ile ilgili en geniş şekilde bilgilendirmeyi sağlamaktır. Bunun dışında merak ettiğiniz soruları 0 312 227 83 85 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcilerimize yönlendirebilirsiniz.

» trafikburada.com hangi trafik malzemelerinin satışını gerçekleştirmektedir?

Trafik tanzimi hayat kurtarır ilkesiyle yola çıkan Trafikburada.com, yol ve iş güvenliği alanında en geniş çeşidi sunmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda; delinatör, hız kesici kasis, trafik konisi, yol butonu, trafik güvenlik aynası, araç altı arama aynası, iç mekan güvenlik aynaları, uyarı dikmesi, yol bariyeri, solar üçgen flaşör, güneş enerjili ledli levhalar, güneş enerjili ledli flaşör, solar üçgen flaşör, mantar bariyer ürün çeşitlerini sunmaktadır.

« «
- 1 -
» »
Toplam sayfa sayısı: 1 Görüntülenen : 1